Aktualności

Aktualności
6 października 2023

Ostatnie atrakcyjne mieszkania z Bezpiecznym Kredytem 2% w Nowym Dworze Mazowieckim – wybierz je podczas Dni Otwartych

Nowy Dwór Mazowiecki należy do naszych faworytów ze względu na lokalizację – wystarczająco blisko Warszawy, aby korzystać z jej bogatej oferty naukowej, rozrywkowej i kulturalnej, a nawet codziennie dojeżdżać do pracy. A jednocześnie wystarczająco daleko od stolicy, żeby nie czuć miejskiego zgiełku. W otoczeniu zieleni, w spokojnej okolicy – tak właśnie chcą dziś mieszkać Polacy. Jeśli należysz do tej grupy – już w sobotę, 7. października, zapraszamy na Dni Otwarte do naszych dwóch inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dowiedz się więcej: Ostatnie atrakcyjne mieszkania z Bezpiecznym Kredytem 2% w Nowym Dworze Mazowieckim – wybierz je podczas Dni Otwartych
23 stycznia 2023

Apartamenty Lake House w Zegrzu gotowe do zamieszkania

Nowy Rok zaczyna się wyjątkowo pomyślnie dla Hreit oraz dla właścicieli, którzy podjęli świetną decyzję o zakupie apartamentu w Lake House Zegrze. Inwestycja właśnie otrzymała pozwolenie na użytkowanie – a to oznacza, że do nowiutkich mieszkań można się już wprowadzać.

15 czerwca 2022

WARSZAWSKA SKY – ruszyła sprzedaż!

Ruszyła sprzedaż inwestycji Warszawska Sky z widokiem na malowniczą Wisłę lub Narew w Nowym Dworze Mazowieckim. Docelowo projekt realizowany przy ulicy Warszawskiej zakłada oddanie do użytku 1250 mieszkań o łącznej powierzchni 50 000 mkw. powierzchni użytkowej. Pierwszy etap realizacji obejmuje oddanie 276 mieszkań.

15 czerwca 2022

Rusza przedsprzedaż Apartamentów Na Wspólnej!

Nowoczesne i komfortowe apartamenty w Nowym Dworze Mazowieckim to doskonała oferta zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. 365 lokali 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanej powierzchni z dużymi tarasami lub loggiami, a na parterze malowniczymi gródkami już przedsprzedaży!

10 czerwca 2022

Ruszyły odbiory inwestycji Apartamenty Słowackiego

W podwarszawskim Radzyminie rozpoczęły się odbiory techniczne inwestycji Apartamenty
Słowackiego. To już ostatni etap procesu inwestycyjnego. Inwestycja obejmuje 113 mieszkań o
powierzchni od 26 do 70 mkw. w pięciopiętrowym budynku. Do użytku oddane zostaną również
4 lokale użytkowe o powierzchni od 33 do 72 mkw.

9 kwietnia 2020

Ruszyła budowa nowych mieszkań w podwarszawskim Radzyminie

Zakończenie inwestycji planuje się na 2021 rok, jednak już teraz 20 % oferowanych lokali znalazło swoich nabywców.

6 listopada 2019

Rusza sprzedaż segmentów HIJK

W kontynuacji rozbudowy największej prywatnej inwestycji w historii budownictwa mieszkaniowego w Nowym Dworze Mazowieckim na rynek właśnie trafiły 143 nowe mieszkania o metrażach od 26 do 70 m2.

13 sierpnia 2019

Inwestycja nad Jeziorem Zegrzyńskim!

23 lipca 2019 roku, została podpisana umowa przenosząca własność nieruchomości w Zegrzu, przy ul. Drewnowskiego.

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear