Ostatnie atrakcyjne mieszkania z Bezpiecznym Kredytem 2% w Nowym Dworze Mazowieckim – wybierz je podczas Dni Otwartych

Ostatnie atrakcyjne mieszkania z Bezpiecznym Kredytem 2% w Nowym Dworze Mazowieckim – wybierz je podczas Dni Otwartych

Warszawska Sky to komfortowe apartamenty o pow. od 26 do 78 mkw., z widokiem na Wisłę i Narew. Apartamenty Złota to osiedle zatopione w zieleni, z mieszkaniami o pow. od 25 do 74 mkw. Obie inwestycje zapewniają komfort dzięki licznym miejscom parkingowym, przestronnym balkonom i loggiom. Która lokalizacja skradnie Twoje serce? Przekonaj się osobiście!

Odwiedź nasze Biuro Sprzedaży przy ul. Warszawskiej 8 w sobotę, 7. października, w godz. 10:00-16:00 i wybierz mieszkanie z Bezpiecznym Kredytem 2%. Skorzystaj z wyjątkowych promocji naszych partnerów: 15% zniżki na cały asortyment w salonach firmowych oraz darmowa aranżacja od firmy Max-Fliz, 10% zniżki w sklepach internetowych Max Elektro od firmy GT Group Tomaszek i 10% zniżki od ceny netto na artykuły wykończeniowe od firmy Bel-Pol.

To nie wszystko – na naszych gości czekają dodatkowe atrakcje: darmowe porady architekta z firmy partnerskiej Decoroom, słodki bufet i kącik dla najmłodszych, a w nim malowanie twarzy, brokatowe tatuaże i modelowanie balonów.

Warszawska Sky czy Apartamenty Złota? Wybór należy do Ciebie!

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear