HRE INVESTMENTS partnerem Our Future Foundation

HRE Investments stawia na młodzież. Ekspert w dziedzinie rynku nieruchomości został opiekunem fundacji Our Future Foundation, której celem jest wspieranie rozwoju edukacyjnego i zawodowego uzdolnionych i ambitnych licealistów z całej Polski.

HRE INVESTMENTS partnerem Our Future Foundation

Dzięki fundacji i wsparciu HRE Investments wrota do najlepszych uczelni w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Niemczech i Włoszech, stoją otworem.

Podopieczni fundacji mają okazję poznać i studiować w najbardziej renomowanych uniwersytetach świata m.in.: University of Oxford, University of Cambridge, czy Harvard University.
Gigantycznym wsparciem dla młodych są programy stypendialne i mentoringowe, które pozwalają na poszerzanie wiedzy i zdobywanie równie cennych doświadczeń. W szybkim odnalezieniu się w nowej rzeczywistości na miejscu pomagają tzw. tutorzy – studenci prestiżowych uczelni. Służą radą, doświadczeniem oraz podpowiadają, jakie są dodatkowe możliwości finansowania zagranicznych uczelni. Pełnią też rolę starszych kolegów i koleżanek, do których zawsze można zwrócić się o pomoc. Podopiecznym fundacji przyświeca cel promowania i pielęgnowania polskiej tradycji, kultury i sztuki za granicą oraz działanie na rzecz współpracy międzynarodowej.
– Przyczyniamy się do długofalowego rozwoju kraju poprzez budowanie kadr zdolnych do sprostania prawdziwie globalnym wyzwaniom – podkreślają przedstawiciele OFF. – Wsparcie dla młodych, uzdolnionych osób jest bardzo ważne. Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na studiowanie za granicą. Dlaczego mieliby zostać pozbawieni tej możliwości? Cieszę się, że zostaliśmy opiekunem fundacji Our Future Foundation.​ Wierzę, że dzięki jej pracy wykwalifikowana kadra specjalistów, która w dzisiejszych czasach jest bardzo cenna, będzie się stale umacniać – mówi Michał Sapota, prezes HRE Investments.

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear