HRE INVESTMENTS partnerem Our Future Foundation

HRE Investments stawia na młodzież. Ekspert w dziedzinie rynku nieruchomości został opiekunem fundacji Our Future Foundation, której celem jest wspieranie rozwoju edukacyjnego i zawodowego uzdolnionych i ambitnych licealistów z całej Polski.

HRE INVESTMENTS partnerem Our Future Foundation

Dzięki fundacji oraz wsparciu HRE Investments, wrota do najlepszych uczelni w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Niemczech i Włoszech, stoją otworem.

Podopieczni Fundacji mają okazję poznać i studiować w najbardziej renomowanych uniwersytetach świata, m.in.: University of Oxford, University of Cambridge, czy Harvard University.
Gigantycznym wsparciem dla młodych są programy stypendialne i mentoringowe, które pozwalają na poszerzanie wiedzy i zdobywanie równie cennych doświadczeń. W szybkim odnalezieniu się w nowej rzeczywistości na miejscu pomagają tzw. tutorzy – studenci prestiżowych uczelni. Służą radą, doświadczeniem oraz podpowiadają, jakie są dodatkowe możliwości finansowania zagranicznych uczelni. Pełnią też rolę starszych kolegów i koleżanek, do których zawsze można zwrócić się o pomoc. Podopiecznym Fundacji przyświeca cel promowania i pielęgnowania polskiej tradycji, kultury i sztuki za granicą oraz działanie na rzecz współpracy międzynarodowej.
– Przyczyniamy się do długofalowego rozwoju kraju poprzez budowanie kadr zdolnych do sprostania prawdziwie globalnym wyzwaniom – podkreślają przedstawiciele OFF. – Wsparcie dla młodych, uzdolnionych osób jest bardzo ważne. Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na studiowanie za granicą. Dlaczego mieliby zostać pozbawieni tej możliwości?

– Cieszę się, że zostaliśmy opiekunem Fundacji Our Future Foundation.​ Wierzę, że dzięki jej pracy, wykwalifikowana kadra specjalistów, która w dzisiejszych czasach jest bardzo cenna, będzie się stale umacniać – mówi Michał Sapota, prezes HRE Investments.

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear