Rusza sprzedaż segmentów HIJK

Rusza sprzedaż segmentów HIJK

Jest to ostatni etap inwestycji Dębowy Park II, w ramach którego oddane do użytku zostaną 4 segmenty H, I, J i K.

Ostatni etap inwestycji Dębowy Park to czterosegmentowy budynek z podziemną halą garażową. Połączone wspólną klatką schodową segmenty H i I posiadają pięć, a segmenty J i K sześć kondygnacji naziemnych. Wszystkie kondygnacje są dostępne bezpośrednio z poziomu parkingu cichobieżnymi windami osobowymi. Budynek zaprojektowany został w taki sposób, by każde z mieszkań posiadało balkon, taras lub wydzielony ogródek. Ponadto, zarówno w garażu, jak też na każdej z kondygnacji zaprojektowano komórki lokatorskie. Tuż przy budynku znajdują się naziemne miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców oraz ich gości.

Dębowy Park to nowoczesne osiedle położone w pobliżu licznych terenów zielonych, a nowo powstały budynek utrzymany w kolorystyce bieli i szarości z elementami o fakturze drewna doskonale wpisuje się w okolicę.

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear